נעים להכיר!
אני אילון אבני, בעל סטודיו לעיצוב גרפי ״אילון אבני - עיצוב גרפי שובר סטיגמות״ עם ניסיון של כעשור לתחומי הפרינט והדיגיטל השונים עבור קהלי יעד מיוחדים ובלתי סטנדרטיים אשר שמים את הדגש החברתי בראש סדרי העדיפויות, כגון עמותות עבור אוכלוסיות מיוחדות והשכבות החלשות, עניינים חברתיים ועסקים קטנים בתחילת דרכם.

לאור העובדה שגדלתי בבית שאפף אמנות, מוזיקה ותקשורת, היה זה אך טבעי עבורי לפתח זיקה לנושא ולעסוק בתחום שמביא לידי ביטוי את עצמי באופן אמנותי-חזותי כגון עיצוב, ציור, צילום וכד׳, של עולמי הפנימי- הרעיונות, המחשבות והרגשות ביצירת עולמות באמצעות צורות, צבעים, קומפוזיציה, אסתטיות ומקוריות. זהו חופש הביטוי והפרשנות שלי. אני רואה זאת כשליחות מתוך הזדהות עם הקושי היומיומי שלנו מול החברה.

לקוחות שאיתם יצרתי שיתופי פעולה הם לקוחות פרטיים, עסקים קטנים, עמותות כגון ״פרס לחיים״ להעלאת המודעות למחלת הניוון שרירים ALS, ״איכות בשיקום״ לבריאות הנפש, ״פעמונים״ המסייעת למשפחות בהתנהלות כלכלית אחראית ועוד.
לקוחות שעבדו איתי יאמרו עליי שיש בי רגישות והקשבה, המון סבלנות ויכולת מקצועית להתאים את החזון של הלקוחות למוצר הסופי, תוך מענה מהיר לדרישות הספציפיות שלהם והכי חשוב, במחירים נוחים.

בסטודיו שלי תקבלו עיצוב עבור פוסטים, קאברים, סטוריים, מצגות, לוגואים, מערכי מיתוג, כרטיסי ביקור, מערך ניירת, פולדרים, פליירים, גלויות, רולאפים, כרטיסים, פנקסים, ברושורים, פרוספקטים, קטלוגים, אינסרטים, כרזות, תוויות, מדבקות, ביתנים לכנסים ותערוכות, הזמנות לאירועים, לוחות שנה עבור כל הדתות, חולצות, מסכות, מוצרי קד״מ ועוד...

אשמח להיות בעל ערך גם לרשותכם לכל שאלה, בקשה ופניה בכל נושא הקשור בעיצוב

אודות image